Logowanie do systemu czynszowego

Logowanie dla lokali spółdzielczych

Logowanie dla lokali we wspólnotach mieszkaniowych

ZACHĘCAMY WŁAŚCICIELI LOKALI WE WSPÓLNOTACH MIESZKANIOWYCH DO GŁOSOWANIA NAD UCHWAŁAMI ON-LINE. Głosowania dla poszczególnych właścicieli wspólnot są dostępne od dnia powiadomienia o zebraniu rocznym wspólnoty co najmniej do dnia zaplanowanego zebrania. Po zalogowaniu się do aplikacji AdaNet zagłosuj w zakładce - ELEKTRONICZNY SYSTEM GŁOSOWANIA. Głosowanie poprzez aplikację nie wymaga żadnego bezpośredniego kontaktu z zarządcą oraz drukowania karty do głosowania. 

Od dnia 26.10.2020 r. zmieniła się funkcjonalność systemu. Dla poprawy jakości świadczenia dla Państwa usług on-line wdrożyliśmy nowy system AdaNet, który zastąpił dotychczasowy AdaWeb.

Poprzez zalogowanie się do aplikacji czynszowej AdaNet jest możliwość podglądu aktualnego salda konta opłat za Państwa lokal mieszkalny lub użytkowy, administrowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową Dom Marzeń. W aplikacji jest również dostęp do wszelkich dokumentów, które na ten stan wpływają (dokumenty naliczeniowe, rozliczeniowe, wpłaty itp.).

Przeglądanie tych danych będzie możliwe po podaniu odpowiedniego loginu (wcześniej w AdaWeb tzw. identyfikatora użytkownika) oraz hasła (w aplikacji AdaWeb konieczne było podanie również adresu email). Hasło dowolnie można zmieniać.

Identyfikator użytkownika oraz hasło startowe będą udostępniane przez pracowników administracji w biurze Spółdzielni przy ul. Kulerskiego 6a w Grudziądzu, po złożeniu stosownego wniosku. 

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.  Przed aktywowaniem usługi należy wypełnić wniosek (PDF) oraz dostarczyć jego skan na adres biuro@smdm.pl , ewentualnie wersję papierową osobiście lub pocztą do siedziby Spółdzielni.

Aktywacja konta użytkownika nastąpi najpóźniej w ciągu 1 dnia roboczego od zarejestrowania wniosku.

Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z regulaminem(PDF) korzystania z aplikacji.

Aktywowanie usługi AdaNet jest jednoczesną rezygnacją z wersji papierowej rachunku naliczenia opłat lub faktur za swój lokal, co świadczy o tym jak bardzo jesteście Państwo przyjaźni środowisku. Dzięki takiej usłudze eFakturę otrzymacie Państwo w pierwszej kolejności na wskazany adres email.