Praca/Staż w SM Dom Marzeń

Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Marzeń  - to istniejąca od 1992 r. firma dynamicznie rozwijająca się w branży nieruchomości. Administrujemy swoimi budynkami, realizujemy inwestycje deweloperskie, zarządzamy nieruchomościami na zlecenie. Poszukujemy do pracy w biurze administracji Spółdzielni kandydatek i kandydatów do odbycia stażu na stanowisku administracyjno-biurowym. Od osób zainteresowanych współpracą z nami nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Oczekujemy jednak zaangażowania i chęci do pracy.

Miejsce pracy: Grudziądz, ul. Wiktora Kulerskiego 6A

Twoje zadania

Oczekujemy

Oferujemy

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Marzeń z siedzibą w Grudziądzu (86-300), ul. Wiktora Kulerskiego 6A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferty proszę wysyłać do 15-05-2018 r. wyłącznie elektronicznie na adres: aguzowski@smdm.pl